ÜYELİK

 

Sitemize üye olmak için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Üye olmadan da sitemizi gezebilir ve alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanya ürünlerinden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız gereklidir.

 


NEDEN ÜYE OLMALIYIM ?

 

Ortalamanın altındaki uygun fiyatlarımıza ve üstün kalitede özenle seçilmiş ürünlerimize bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

Normalde 7 iş günü olan ücretsiz iade süresini sizin için 20 gün yaptık.

 

Avantajlı özel kampanyalarımızı görebilmeniz ve indirim fırsatlarından yararlanabilmeniz için de üye olmanız gereklidir.

 


ÜYE OLMAK İÇİN NE YAPMALIYIM ?

 

Sitemize sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Hemen Üye Ol" butonuna tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.ŞİFREMİ UNUTTUM NE YAPMALIYIM?

 

Eğer şifrenizi hatırlayamadığınız için üye girişi yapamıyorsanız, "Üye Girişi" sayfasında göreceğiniz "Şifremi Unuttum" linkine tıklayıp "Şifremi Sıfırla" butonuna basarak şifrenizin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Bu işlemi yaptığınızda sistem sizin için yeni bir şifre belirleyecek ve üye olduğunuzda kaydetmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderecektir. Şifre hatırlatma işleminden sonra lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.


ÜYE GİRİŞİ

 

Daha önceden sitemize üye olduysanız, üyelerimize özel kampanya ve hizmetlerimizden yararlanabilmek için lütfen üye girişi yapınız.